PremiumCs
VA AJUTAM CU ORICE PROBLEMA DOAR FACETI-VA CONT !

CAUTAM SERVERE DE ORICE FEL+VA OFERIM AJUTOR DACA E VORBA DESPRE CS/SAU VIATA DE ZI CU ZI!

AcasaAcasa  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

SPER SA ITI PLACA COMUNITATEA SPUNE CELORLATI !

Distribuiţi | 

Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.

In jos 
AutorMesaj
Edward Dusty
Membru
Membru

Puncte : 1564
Data de inscriere : 14/05/2014

MesajSubiect: Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.   Vin Mai 16, 2014 10:33 am

Salut! Probabil ca multi dintre voi vreti sa iesiti din Bronze,Silver... cat mai usor:
1) Nu te certa cu coechipieri,cu cat va certati mai mult cu atat sunt sansele mai mari sa pierdeti.
2) Jucati cu un campion cu care aveti cat de cat habar sa jucati pentru a cara meciul.
3) Nu luati toata kill`urile , lasati si echipei pentru a fi toti feedati.
4) Nu pastrati ulti pentru kill`uri orice ulti in teamfight este de ajutor.
5) Faceti focus pe ADC/Midder sau pe oricine e feedat. ATENTIE! Nu faceti focus pe tank niciodata, doar daca este singur .

Sper ca v-am ajutat o sa revin si cu alte tutoriale pentru voi!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Cristi100
Membru
Membru

Puncte : 1778
Data de inscriere : 10/05/2014

MesajSubiect: Re: Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.   Vin Mai 16, 2014 11:20 am

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://premiumcs.forumz.ro
GodLike
Membru
Membru

Puncte : 1553
Data de inscriere : 17/05/2014

MesajSubiect: Re: Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.   Sam Mai 17, 2014 1:29 am

De gank nu ai spus nimic -.-". Apropo ce ai spus tu in topic sunt chestii esentiale care trebuie sa le stie orice player ce joaca LoL.
Ar trebuii sa stergeti aceasta sectiune, nimic care sa te ajute intradevar. Nu poti fii atat de retard in cat sa nu stii sa-ti faci un cont sau sa downloadezi jocul.. 
Exista League of Legends si in ROMANA Neutral. Deci, nu e nevoie de nici un fel de tutorial sau cum functioneaza abilitatile campionului respectiv. Daca stii putina engleza nu ai nevoie de LoL RO.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.   

Sus In jos

Cum sa castigati mai multe meciuri in ranked.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PremiumCs :: L O L -LEAGUE OF LEGENDS :: Tutoriale !-
Mergi direct la: